DELL

Jako złoty partner firmy Dell oferujemy szeroką gamę produktów i usług dla klientów, począwszy od serwerów i macierzy dla centrów danych po terminale i monitory dla użytkowników końcowych.

Dell VxRail

Rozwiązania hiperkonwergentne od Dell to linia produktów, która integruje infrastrukturę obliczeniową, pamięć masową, elementy sieciowe oraz zarządzanie w jednym rozwiązaniu. Serwery HCI Dell VxRail oferują kompleksowe podejście do budowy infrastruktury IT, umożliwiając firmom szybkie wdrożenie, elastyczność oraz efektywność zarządzania zasobami IT. Są one zaprojektowane z myślą o prostocie implementacji i obsługi, co sprawia, że są atrakcyjne dla firm poszukujących zintegrowanych rozwiązań informatycznych. W naszej firmie stanowią one podstawę architektury wirtualnych desktopów VDI.

Dell PowerProtect DD (Data Domain)

Dell PowerProtect DD to rodzina rozwiązań do wykonywania kopii zapasowej i odtwarzania środowiska, które oferują zaawansowane funkcje ochrony danych i zarządzania nimi. Te rozwiązania są zaprojektowane w celu efektywnego przechowywania dużych ilości danych poprzez deduplikację, kompresję i optymalizację przepływu danych.

Dell PowerEdge

Dell PowerEdge to linia serwerów stworzona przez firmę Dell, która oferuje szeroki zakres serwerów zaprojektowanych dla różnych potrzeb biznesowych, od małych firm po duże przedsiębiorstwa. Serwery Dell PowerEdge są cenione w środowiskach biznesowych ze względu na swoją niezawodność, wydajność oraz elastyczność, co czyni je popularnym wyborem dla firm potrzebujących solidnej infrastruktury IT. Produkty te są stale rozwijane, aby sprostać zmieniającym się potrzebom klientów oraz ewoluującym trendom technologicznym. Tym samym, mogą one służyć np. do budowy nowoczesnego centrum danych obsługującego zadania AI/ML.

Storage

Dell posiada całą gamę urządzeń storage skierowanych do różnych segmentów klientów. W kategorii rozwiązań mid-range znajdziemy m.in. hybrydową macierz Unity XT oraz pamięć masową all-flash w postaci PowerStore. W FYR-SYSTEMS podpowiemy, które macierze najlepiej sprawdzą się u Państwa, a także skonfigurujemy je w oparciu o konkretne potrzeby i wymagania.

Networking

Charakterystyczną cechą współpracy z firmą Dell jest ich kompleksowe portfolio. Rzecz jasna, nie brakuje w nim urządzeń sieciowych. Dopasujemy wszelkie przełączniki itp. tak, aby zbudować w pełni funkcjonalne rozwiązanie dla Państwa.

LTO

W temacie archiwizacji Dell dysponuje taśmami LTO. Dell LTO odnosi się do taśmowych nośników danych opartych na technologii LTO (Linear Tape-Open), które są stosowane do przechowywania i archiwizacji dużych ilości informacji w sposób niezawodny i bezpieczny. Dell oferuje różne produkty i rozwiązania związane z technologią LTO, włączając w to napędy taśmowe oraz biblioteki taśmowe. Konkretne rozwiązanie oczywiście wybieramy i konfigurujemy w ramach FYR-SYSTEMS po kontakcie z Państwem.

Producenci rozwiązań, zwłaszcza sprzętu komputerowego wiedzą, jak ważne jest budowanie trwałych relacji z klientami. Na tym polu szczególnie ciekawie przedstawia się firma Dell, która nie tylko oferuje produkty dopasowane do potrzeb konsumentów, ale też wysoki poziom obsługi posprzedażowej oraz różne rodzaje usług serwisowych.

Czym charakteryzują się serwery Dell PowerEdge?

Na samym początku warto zaznaczyć, że firma Dell Technologies, która ma w swojej ofercie rozwiązania PowerEdge, PowerProtect DD czy VxRail, została uznana liderem w raporcie 2022 Gartner Magic Quadrant w kategorii przechowywania obiektów, systemów plików rozproszonych, podstawowej pamięci masowej i innych rozwiązań.

W najnowszej ofercie znaleźć można trzy typy serwerów PowerEdge, które różnią się typem obudowy. Konstrukcja ta wpływa bowiem na sposób umieszczenia serwera i na możliwość rozbudowy jego konfiguracji. Każdy serwer opisuje sekwencja cyfr i liter. Oznaczenie R (Rack) wskazuje na przeznaczenie do montowania w szafach serwerowych, serwery T (Tower) można postawić na przykład obok biurka, natomiast symbol M (Modular) oznacza kompaktowe serwery do umieszczenia w obudowach typu VRTX.

Dell VxRail – poznaj jedno z najciekawszych rozwiązań od Dell

Oprócz bogatej oferty urządzeń takich jak, notebooki, komputery stacjonarne, stacje robocze Dell Precision czy monitory, firma Dell zapewnia rozwiązania, takie jak serwery PowerEdge, deduplikatory PowerProtect DD czy maszyny VxRail.

Urządzenie Dell VxRail, bazujące na serwerach Dell PowerEdge, stanowi fundament infrastruktury hiperkonwergentnej. Zintegrowane węzły VxRail łączy się w łatwo zarządzalne klastry. Umożliwia to dostarczenie do klienta całego rozwiązania wraz z kompatybilnym oprogramowaniem.

Technologia VxRail pozwala na łatwą, szybką i bezpieczną realizację projektów aplikacji krytycznych, wirtualnych desktopów czy infrastruktury biur terenowych (edge).

Zastosowania Dell VxRail to:

  • wspomniana już wirtualizacja serwerów i komputerów klienckich,
  • chmury prywatne i hybrydowe,
  • tworzenie wewnętrznych usług IT,
  • budowa zapasowych centrów danych (DRC),
  • dedykowane wyspy aplikacyjne (DMZ, Security Management),
  • oprogramowanie dla dużych przedsiębiorstw (Exchange, SharePoint, SAP),
  • duże bazy danych (SQL, Oracle).

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie związane z rozwiązaniami proponowanymi przez firmę Dell, takimi jak PowerEdge, PowerProtect DD czy VxRail. Jesteśmy do dyspozycji. Zapraszamy.

Nasze rozwiązania

HCI

Projektujemy skalowalne rozwiązania hiperkonwergentne na platformie Dell VxRail w oparciu o technologię wirtualizacji VMware.

Dowiedz się więcej

VDI

Dostarczamy kompleksową wirtualizację stacji roboczych zbudowanych w oparciu o technologię VMware Horizon na platformach firmy Dell.

Dowiedz się więcej

LinuxONE

Pomagamy integrować maszyny IBM LinuxONE, łączące w sobie wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność komputerów mainframe z otwartością i wygodą systemu Linux.

Dowiedz się więcej

Zapytaj o ofertę

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapotrzebowania na ofertę, czy konsultacje – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 513 130 332

kontakt@fyr-systems.pl

    w celach marketingowych i oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się z żądaniem ich usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez umieszczenie ich w bazie danych FYR-SYSTEMS Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, 01-563, ul. A. Felińskiego 46/2, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.