VDI

Istotą technologii Virtual Desktop Infrastructure jest zastąpienie tradycyjnej stacji komputerowej przez jej obraz dostępny na serwerze. VDI dostarcza szeroko rozumianych usług przetwarzania danych w sposób dużo bardziej elastyczny, pewny, wydajny i ekonomiczny niż można to uczynić za pośrednictwem tradycyjnych stacji komputerowych. Użytkownik może skorzystać z wirtualnego komputera nie tylko w siedzibie firmy, ale z dowolnego miejsca na świecie.

 

Dostarczamy kompleksową wirtualizację stacji roboczych zbudowanych w oparciu o technologię VmWave Horizon na platformach firmy DELL. Od terminali po serwery.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapotrzebowania na ofertę, czy konsultacje – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 513 130 332

kontakt@fyr-systems.pl

  w celach marketingowych i oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się z żądaniem ich usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez umieszczenie ich w bazie danych FYR-SYSTEMS Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, 01-563, ul. A. Felińskiego 46/2, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  INNE ROZWIĄZANIA

  HCI

  Projektujemy skalowalne rozwiązania hiperkonwergentne na platformie DELL VxRail w oparciu o technologię wirtualizacji VMware.

  Dowiedz się więcej

  HPC

  Projektujemy skalowalne rozwiązania hiperkonwergentne na platformie DELL VxRail w oparciu o technologię wirtualizacji VMware.

  Dowiedz się więcej

  STORAGE

  Oferujemy pełne spektrum rozwiązań pamięci masowych znajdujących się w ofercie czołowych producentów macierzy m.in. DELL i IBM.

  Dowiedz się więcej