LinuxONE

Komputery LinuxONE od IBM są stworzone do obsługi krytycznych operacji biznesowych, gdzie na pierwszym miejscu stoi zapewnienie bezpieczeństwa i niezawodności. Tradycyjnie tego typu maszyny znajdują swoje zastosowanie w środowiskach ściśle regulowanych prawnie. Instytucje zaufania publicznego, które mierzą się z wykonywaniem wielu kluczowych transakcji przy konieczności zachowania ich wysokiej przepustowości, praktycznie od zawsze stawiają na rozwiązania typu mainframe.

 

Obecnie ich przeznaczenie wyraźnie wykracza poza wspomniany segment rynku, a odnajdują się one wyśmienicie chociażby w infrastrukturze chmury hybrydowej przy obsłudze aplikacji kontenerowych. Ponadto, dzięki wdrożeniu serwerów mainframe można w znaczący sposób oszczędzić energię elektryczną, zredukować ślad węglowy, jak również ograniczyć wymaganą powierzchnię serwerowni w porównaniu ze standardowymi serwerami x86 wykonującymi te same zadania.

 

Oferujemy następujący produkt od IBM dostosowany do Państwa potrzeb:
IBM LinuxOne
- dedykowany dla użytkowników pragnących korzystać z pełni możliwości serwerów mainframe z poziomu powszechnie znanego systemu Linux. Do wspieranych dystrybucji należą: SUSE (SLES), Red Hat (RHEL) i Ubuntu Server.

INNE ROZWIĄZANIA

HCI

Projektujemy skalowalne rozwiązania hiperkonwergentne na platformie Dell VxRail w oparciu o technologię wirtualizacji VMware.

Dowiedz się więcej

VDI

Dostarczamy kompleksową wirtualizację stacji roboczych zbudowanych w oparciu o technologię VMware Horizon na platformach firmy Dell.

Dowiedz się więcej

HPC

Wdrażamy wysokowydajne platformy serwerowe do wykonywania skomplikowanych obliczeń na dużej ilości danych.

Dowiedz się więcej

ZAPYTAJ O OFERTĘ

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapotrzebowania na ofertę, czy konsultacje – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 513 130 332

kontakt@fyr-systems.pl

    w celach marketingowych i oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się z żądaniem ich usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez umieszczenie ich w bazie danych FYR-SYSTEMS Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, 01-563, ul. A. Felińskiego 46/2, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.