HCI

Infrastruktura hiperkonwergentna (HCI) to system, który w ramach jednej usługi łączy takie komponenty sieciowe jak: serwer, przestrzeń dyskową, moc obliczeniową oraz oprogramowanie do zarządzania ujednoliconą architekturą. Infrastruktura hiperkonwergentna pozwala na szybsze, bardziej elastyczne i efektywne (w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych) reagowanie na potrzeby użytkowników. Konwergencja sieci redukuje koszty utrzymania całego środowiska IT firmy, przedsiębiorstwa bądź też instytucji. Zastosowana sieć konwergentna HCI wpływa także - dzięki konsolidacji wielu elementów w ramach jednego rozwiązania - na uproszczenie zarządzania oraz optymalizację wykorzystywanej dotychczas infrastruktury środowisk wirtualnych.

 

Nasze rozwiązania hiperkonwergentne DELL VxRail zbudowane są na platformie DELL w oparciu o technologię wirtualizacji VmWare.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapotrzebowania na ofertę, czy konsultacje – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 513 130 332

kontakt@fyr-systems.pl

  w celach marketingowych i oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się z żądaniem ich usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez umieszczenie ich w bazie danych FYR-SYSTEMS Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, 01-563, ul. A. Felińskiego 46/2, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

  INNE ROZWIĄZANIA

  VDI

  Dostarczamy kompleksową wirtualizację stacji roboczych zbudowanych w oparciu o technologię VMware Horizon na platformach firmy DELL.

  Dowiedz się więcej

  HPC

  Projektujemy skalowalne rozwiązania hiperkonwergentne na platformie DELL VxRail w oparciu o technologię wirtualizacji VMware.

  Dowiedz się więcej

  STORAGE

  Oferujemy pełne spektrum rozwiązań pamięci masowych znajdujących się w ofercie czołowych producentów macierzy m.in. DELL i IBM.

  Dowiedz się więcej