Usługi informatyczne Warszawa

Zarządzanie nawet małym przedsiębiorstwem usługowym, handlowym czy produkcyjnym może być skomplikowane i trudne. Wówczas warto wykorzystać nowoczesne systemy komputerowe, które nie tylko umożliwią bezproblemową obsługę i zautomatyzowanie wielu procesów, ale także pozwolą na swobodne zarządzanie procesami IT, np. produkcyjnymi. Nasze przedsiębiorstwo działa m.in. na terenie Warszawy i specjalizuje się w dostarczaniu usług IT dla firm.

Czym jest outsourcing i jakie niesie za sobą korzyści?

Usługa ta polega na powierzeniu pewnych działań zewnętrznym firmom. W przypadku usług informatycznych, pomoc ta polega na dostarczaniu programów i aplikacji, doradztwa czy prowadzenia stron internetowych.

Obsługa informatyczna w tym przypadku jest niezwykle złożona i można wliczać do niej zarówno wiele mniejszych, jak i większych zadań. Usługa outsourcingu IT w głównej mierze zależy od potrzeb i działalności firmy.

Do najważniejszych zadań zaliczyć można:

  • modernizowanie lub tworzenie od podstaw sieci komputerowej,
  • zarządzanie sprzętem sieciowym,
  • tworzenie kopii zapasowych,
  • zabezpieczanie danych,
  • zarządzanie serwerami,
  • rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
  • pomoc w przypadku nagłych problemów technicznych,
  • instalowanie systemów operacyjnych.

Główną zaletą outsourcingu IT w firmie jest obniżenie kosztów utrzymania sprzętu komputerowego. Obsługa informatyczna w tym przypadku to nie tylko doradztwo specjalistów czy przeciwdziałanie awariom, ale przede wszystkim zapewnienie skutecznej ochrony urządzeniom.

Warto podkreślić, że oferta prowadzonej przez nas firmy w Warszawie jest bardzo rozbudowana, zatem każdy klient znajdzie coś dla siebie. Nasze doświadczenie informatyczne sprawia, że jesteśmy w stanie sprawnie zdiagnozować źródło problemu oraz wdrożyć odpowiednie rozwiązania.

Zakres obsługi informatycznej firmy

Oferowana przez nas obsługa informatyczna to przede wszystkim wsparcie w procesie migracji aplikacji, tworzenie systemów informatycznych, wirtualizacja stacji komputerowych, a także wdrażanie oprogramowania.

Nowoczesne, a zarazem bezpieczne oprogramowanie komputerowe sprawdzi się w wielu gałęziach przemysłu. Idąca za tym automatyzacja i cyfryzacja to usługi bardzo pożądane, bowiem pozwalają skrócić czas wykonywania konkretnych obowiązków, co finalnie przekłada się na efektywniejsze zarządzanie pracą całego zespołu.

W dzisiejszych czasach usługi informatyczne dla firm umożliwiają wybór oprogramowania szytego na miarę. To, które wybierzemy, powinno się przede wszystkim wyróżniać prostą, nieskomplikowaną obsługą. Im bardziej intuicyjne będzie poruszanie się po programie, tym lepiej. Bardzo ważny jest także czytelny interfejs.

Warto zatem, by przedsiębiorstwa, które chcą, by ich praca była bardziej wydajna, powinny zainwestować w stałą obsługę IT. Taka usługa przyniesie wymierne korzyści na przestrzeni długofalowej, co pozwoli również na bezproblemową pracę infrastruktury IT.

Jeśli są Państwo zainteresowani obsługą IT swojego przedsiębiorstwa, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasze rozwiązania

HCI

Projektujemy skalowalne rozwiązania hiperkonwergentne na platformie Dell VxRail w oparciu o technologię wirtualizacji VMware.

Dowiedz się więcej

VDI

Dostarczamy kompleksową wirtualizację stacji roboczych zbudowanych w oparciu o technologię VMware Horizon na platformach firmy Dell.

Dowiedz się więcej

LinuxONE

Pomagamy integrować maszyny IBM LinuxONE, łączące w sobie wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność komputerów mainframe z otwartością i wygodą systemu Linux.

Dowiedz się więcej

Zapytaj o ofertę

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, zapotrzebowania na ofertę, czy konsultacje – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

+48 513 130 332

kontakt@fyr-systems.pl

    w celach marketingowych i oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości wglądu, poprawiania oraz zwrócenia się z żądaniem ich usunięcia. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez umieszczenie ich w bazie danych FYR-SYSTEMS Sp. z o. o., z siedzibą w Warszawie, 01-563, ul. A. Felińskiego 46/2, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.