Złoty partner Dell Technologies

Z przyjemnością chcemy was poinformować, że otrzymaliśmy status Gold w programie partnerskim Dell Technologies. Tym samym dołączyliśmy do elitarnego grona firm, które uzyskały poziom „metalowy”. Termin ten ma dla nas wyjątkowe znaczenie. Przede wszystkim potwierdza nasze wysokie kompetencje techniczne oraz sprzedażowe. Status Gold jest wynikiem długiej i owocnej współpracy m.in. przy promocji i sprzedaży jednego z oferowanych przez nas urządzeń jakim jest VxRail - proste i ekonomiczne rozwiązanie hiperkonwergentne. W przypadku rozwiązania konwencjonalnego (w klasycznej architekturze) istnieje możliwość całkowitej utraty dostępu do danych z macierzy. Z VxRail twoje dane są zabezpieczone jak nigdzie indziej. Infrastruktura #hiperkonwergentna gotowa jest sprostać wszelkim oczekiwaniom Twojego biznesu, a nasz Gold gwarantuje, że implementacja tego rozwiązania będzie prosta, szybka i bezpieczna.

CZYTAJ TAKŻE

Outsourcing IT – czemu się opłaca?

Sprawne funkcjonowanie w świecie biznesu możliwe jest głównie dzięki szeroko pojętej cyfryzacji. W związku z tym działanie przedsiębiorstw również opiera się w dużej mierze na technologii. Oznacza to, że efektywne zarządzanie infrastrukturą cyfrową staje się kluczowym aspektem sukcesu. Jednym z coraz popularniejszych rozwiązań w tym obszarze jest outsourcing IT. Dlaczego warto zdecydować się na tę formę wsparcia i jakie korzyści może przynieść? W tym artykule dowiesz się, czemu zewnętrzna obsługa informatyczna może być doskonałym wyborem dla Twojego biznesu.

Dysk sieciowy NAS w firmie – wszystko co musisz wiedzieć

W dzisiejszym świecie pełnym technologii i cyfryzacji szybki dostęp do danych oraz niezawodne przechowywanie informacji to klucz do sukcesu. W tej roli doskonale sprawdza się dysk sieciowy. W dzisiejszym artykule przeanalizujemy zalety, zasady działania oraz kluczowe wskazówki wyboru tego wszechstronnego narzędzia.

Jaką pamięć masową warto wybrać przy budowie firmowego centrum danych?

Przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, przechowują dużo danych. Informacje o klientach, produktach czy wewnętrznych procesach zajmują dużo miejsca w komputerowych systemach. Rozwiązaniem mogą być nośniki o bardzo dużej pojemności danych. Czym jest pamięć masowa oraz serwery pamięci masowej, które oferujemy w ramach usługi informatycznej dla firm? Poznaj pojęcia takie jak dysk sieciowy NAS czy macierz dyskowa, które są ściśle związane z infrastrukturą informatyczną.

ODPOWIEDNIE ROZWIĄZANIA
DLA EFEKTYWNEJ PRACY

Proponujemy rozwiązania dedykowane pod potrzeby odbiorcy. Nasze wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach IT (producent, dystrybutor, partner) pozwala nam spojrzeć szeroko na ten sektor i proponowane przez niego rozwiązania.

Naszym celem jest nie tylko dostarczenie sprzętu ale znalezienie najlepszych rozwiązań, które pomogą Ci zbudować i wykorzystać w pełni swoją infrastrukturę informatyczną efektywnie.